Про компанію

ТОВ «НОВА СТАЛЬ» – надійна компанія на ринку металопрокату України. Продажами сталі оцинкованої в рулонах займаємося вже більше десяти років. Обсяги поставок матеріалу для виробництв по всій Україні дозволяють забезпечувати оцинкованою сталлю об’єкти будівництва та різні галузі промисловості.
Велика мережа постачальників – запорука того, що клієнти не залишаться без регулярних поставок товару. Ми працюємо з перевіреними контрагентами по всьому світу, гарантуючи високу якість оцинкованої сталі в рулонах. Закуповуємо як оцинковану сталь з полімерним покриттям, так і оцинковану сталь без полімерного покриття в рулонах.
Матеріал використовується в різних галузях промисловості і будівництва. З оцинкованої сталі шляхом холодного прокату виробляють металочерепицю, профнастил, добірні елементи для покрівлі та облицювання будівель. Оцинкована сталь з полімерним покриттям використовується для виробництва побутової техніки і машин, приладів і судів.

Співпраця

Ми запрошуємо до співпраці:

  • Постачальників. Закуповуємо оцинковану сталь і сталь з полімерним покриттям за конкурентними цінами. Забезпечимо постійні замовлення сировини.
  • Виробників. Працюємо з замовниками по всій Україні. Ми забезпечимо постійне постачання якісної сировини в обумовлених обсягах. Кожен клієнт працює з персональним менеджером, який готовий запропонувати вигідні умови поставок товару, логістики та індивідуальні цінові умови співпраці. Можливий вивіз продукції як власним транспортом, так і транспортом нашої компанії.
  • Ми працюємо тільки з сертифікованою продукцією, технічні характеристики і якість якої повністю відповідають заявленим в специфікаціях даним. На складах компанії завжди в наявності широкий асортимент оцинкованої сталі і сталі з полімерним покриттям в різних розмірах і товщинах. Власні склади і представництва у великих містах дозволяють ефективно налагодити регулярні поставки будь-якого масштабу.
    ТОВ «НОВА СТАЛЬ» – надійний партнер на ринку металопрокату України

ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

заповніть ваші контактні
дані, ми вам передзвонимо

Це поле обов’язкове до заповнення

Неправильне введення

Це поле обов’язкове до заповнення

Неправильне введення

Дані не передаються третім особам

Введіть свої контактні дані

Ми вам передзвонимо

Це поле обов’язкове до заповнення

Неправильне введення

Це поле обов’язкове до заповнення

Неправильне введення

Дані не передаються третім особам