Логістика

Якісна логістика є невід’ємною складовою металлотрейдингу. ТОВ «НОВА СТАЛЬ» має всі необхідні ресурси для забезпечення якісної логістики, як транспортної так і складської, до моменту поставки продукції замовнику. Тисячі квадратних метрів складських комплексів і тисячі тонн складських запасів продукції дозволяють ТОВ «НОВА СТАЛЬ» гарантувати ефективний підхід до організації логістики на всіх етапах переміщення продукції.

Ефективно організовані бізнес процеси всередині компанії, забезпечені на високому рівні складські комплекси в м Дніпро і м. Львів дозволяють максимально ефективно і безперебійно організувати процес транспортування, зберігання, складування продукції та подальшої її доставки кінцевому споживачеві. Власні складські комплекси компанії, забезпечені необхідним вантажопідйомним устаткуванням, і кваліфіковані кадри не тільки забезпечують якісний процес руху продукції, а й зберігання продукції, що вкрай важливо, згідно вимог до групи ЖЗ за ГОСТ 15150-69.

Даний факт дозволяє нашим кінцевим замовникам бути впевненими в якості придбаної сировини. Власний автопарк компанії дозволяє максимально оперативно і з мінімальними витратами доставити продукцію кінцевим замовникам в будь-яку точку України. Здійснення всіх логістичних бізнес-процесів суворо відповідно до вимог нормативних документів і внутрішньокорпоративних стандартів дозволяє нам гарантувати якісне і ефективне співробітництво з нашими партнерами на всіх етапах доставки і зберігання продукції.

Адреси складів компанії:

г. Дніпро, вул. Богдана Хмельницького, 122а

г. Львів, вул. Зелена, 149

ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

заповніть ваші контактні
дані, ми вам передзвонимо

Це поле обов’язкове до заповнення

Неправильне введення

Це поле обов’язкове до заповнення

Неправильне введення

Дані не передаються третім особам

Введіть свої контактні дані

Ми вам передзвонимо

Це поле обов’язкове до заповнення

Неправильне введення

Це поле обов’язкове до заповнення

Неправильне введення

Дані не передаються третім особам