Добірні елементи для покрівлі захищають покрівельний пиріг від запилення, попадання вологи, корозійних пошкоджень. Також планки і ендови допоможуть закрити місця стиків, карнизи – оформити загальний екстер’єр даху. У нас в каталозі ви зможете купити необхідні добірні елементи для покрівлі з профнастилу або металочерепиці.

Добірні елементи: види і призначення

Добірні елементи, або добори, використовуються для захисту покрівлі від попадання всередину вологи, запилення, надають конструкції завершеного вигляду. Розрізняють такі види таких конструкцій:

  • Єндова. Планки стиків, які виготовляються в вигляді вогнутних кутів, захищають внутрішні скати даху від скупчення опадів. Бувають двох видів: донні і верхні. Перші представляють кут з широкими полицями, вони монтуються на обрешітку. Після кладки шару профнастилу монтується верхня планка ендови, яка за формою повторює нижню. Сприяє відведення опадів з даху.
  • Планки коника. Добірні елементи, які закривають покрівельний зазор, захищаючи від попадання дрібного сміття і води. Формують загальну естетику конструкції.
  • Карнизи для покрівлі. Закривають нижню частину ската. Завдяки увігнутою формі відводять вологу, декорують дах.
  • Планки примикання для покрівлі. Використовуються для монтажу на покрівельних переходах. Споруджується конструкція з двох планок примикання ще до монтажу листів з профнастилу. Складається з верхньої та нижньої частини.
  • Торцеві планки для покрівлі. Закривають торці скатів. При монтажі до укладання даху можуть служити орієнтиром для вирівнювання листів при кладці.

Також в каталозі ви зможете купити добірні елементи для парканів.

Наші переваги

Ми пропонуємо за доступною ціною купити добірні елементи для покрівлі: планки, ендови, карнизи від виробника. Всі товари виготовлені з оцинкованої сталі холодного прокату, захищені від корозійних пошкоджень, механічних або температурних деформацій. Кожному клієнту пропонуємо професійні консультації та допомогу у виборі матеріалу.

ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК

заповніть ваші контактні
дані, ми вам передзвонимо

Це поле обов’язкове для заповнення

Некоректний введення

Це поле обов’язкове для заповнення

Некоректний введення

дані не передаються 3-м особам

Введіть свої контактні дані

Ми Вам передзвонимо

Це поле обов’язкове для заповнення

Некоректний введення

Це поле обов’язкове для заповнення

Некоректний введення

дані не передаються 3-м особам