Металочерепиця

Вірне рішення для будівництва або ремонту

Серед великого асортименту покрівельних покриттів по співвідношенню ціни і якості виграє металочерепиця.

Вартість металочерепиці значно нижче керамічної і, до того ж, вона має низку значних переваг. Технічні та експлуатаційні характеристики металочерепиці сприяють тому, що даний продукт є одним з найбільш затребуваних, тому що простота монтажу, прості вимоги до об’єкта установки і зносостійкість дозволяють використовувати її як при будівництві нових будівель, так і при реконструкції вже існуючих.

Характеристики металочерепиці

Купити металочерепицю можна як для домашнього, так і для комерційного будівництва. Металочерепицю виготовляють з рулонної оцинкованої сталі з полімерним покриттям. Якісна металочерепиця повинна проводиться тільки з сировини, стійкого до будь-яких кліматичних умов і ультрафіолету на якісному обладнанні. Придбання якісного продукту у надійного постачальника є основним фактором впевненості в тому, що металочерепиця прослужить 20 років і більше.

Металочерепиця компанії «НОВА СТАЛЬ» виготовляється виключно з високоякісної сировини, що має полімерне покриття всесвітньо відомого концерну Akzo Nobel, що дозволяє нашим замовникам бути впевненими в придбанні якісного і привабливого продукту.

Якісна сировина для виробництва металочерепиці складається з декількох шарів:

Вона являє собою оцинковану сталь холодного прокату з імітацією рядів натуральної черепиці. Кожен лист складається з декількох шарів:

ТОВ «НОВА СТАЛЬ» пропонує металочерепицю для покрівель різного типу і розміру. Пропонуємо професійну допомогу у виборі та постачання якісної металочерепиці та комплектуючих.

Переваги металочерепиці

 • Довговічність.
  В середньому покрівля з якісної металочерепиці прослужить до п’ятдесяти років. Вона не схильна до корозії, до негативного впливу сонячних променів протягом декількох десятків років.
 • Ціна.
  Оптимальне співвідношення ціна / якість при порівнянні з іншими видами покрівельних покриттів
 • Невелика вага.
  Маса квадратного метра не перевищує 4-5 кілограм. Це не створює додаткове навантаження на несучі конструкції і фундамент будівлі.
 • Простий монтаж.
  Термін монтажу покрівлі з металочерепиці площею 100 квадратів становить нескодлько днів.
 • Привабливий зовнішній вигляд.
  Ви можете купити металочерепицю в якості повноцінної альтернативи натуральної керамічної черепиці. Сучасне обладнання дозволяє повністю повторити фактуру матеріалу і його рельєф.

У нас в каталозі ви зможете купити металочерепицю за доступною ціною. Великий вибір типів полімерних покриттів: з матовою або глянцевою поверхнею, варіації кольорів по карті RAL. Доставка по всій Україні протягом декількох днів.

ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК

заповніть ваші контактні
дані, ми вам передзвонимо

Це поле обов’язкове для заповнення

Некоректний введення

Це поле обов’язкове для заповнення

Некоректний введення

дані не передаються 3-м особам

Введіть свої контактні дані

Ми Вам передзвонимо

Це поле обов’язкове для заповнення

Некоректний введення

Це поле обов’язкове для заповнення

Некоректний введення

дані не передаються 3-м особам