Комплектуючі елементи

Вірне рішення для будівництва або ремонту

Якісний монтаж покрівлі з профнастилу або металочерепиці забезпечує не тільки високу якість матеріалу, але і правильний вибір комплектуючих для покрівлі. У нас ви можете купити за доступною ціною всі необхідні в монтажі покрівельні аксесуари з доставкою по Україні.
Комплектуючі елементи для профнастилу – це саморізи, шпильки, кронштейни, необхідні для монтажу даху або фасаду з металочерепиці або профнастилу до дерева або металу. Правильний вибір комплектуючих елементів зробить конструкцію надійної і довговічною.
У нашому каталозі ви зможете купити все необхідне для монтажу будь-якого виду дахів і фасадів. Ціни від виробника, кваліфіковані консультації з підбору товару та гарантія якості кожного виробу.

Монтаж конструкцій з профнастилу і металочерепиці

 • L – довжина – 33,75-36,75 мм
 • К – висота головки – 4,15-4,45 мм
 • Р – крок різьби – 2,12 мм
 • фОр- діаметр свердла – 2,80-3,0 мм
 • Т – довжина свердла – 4,0-5,5 мм
 • фОw – діаметр шайби – 13,8-14,0мм
 • Ar – товщина гуми 2,30-2,70 мм
 • a – товщина шайби 0,90 – 1,10 мм
 • розмір під ключ – 8 мм

Перед початком облицювання фасадів або кладки даху з профнастилу або металочерепиці, необхідно скласти заздалегідь схему конструкції і порядок монтажу.

Для покрівлі необхідно передбачити нижню обрешітку, шар утеплювача і гідроізоляцію. Перед початком робіт по кладці основного матеріалу, необхідно закріпити деякі добірні елементи: капельник, внутрішню ендову, планки примикання. Для цього використовуються спеціальні саморізи для покрівлі та відповідний інструмент. Після кладки основних аркушів на дах, для кріплення планок карниза, снегозадержателей, використовуються ті ж саморізи або шпильки. Вони ж виконують функцію кріплення при облицюванні фасадів профнастилом, соруженія огорож з оцинкованої сталі.

Звертайте увагу на якість комплектуючих елементів для покрівлі: вони також повинні бути захищені від корозійних пошкоджень і механічних деформацій. Ми пропонуємо виключно якісні кріплення з оцинкованої сталі, захищені від утворення оксидної плівки на поверхні.

Де купити саморізи для покрівлі

ТОВ «НОВА СТАЛЬ» пропонує не тільки великий вибір матеріалів з оцинкованої сталі, але і асортимент комплектуючих елементів. Наші переваги:

 • Ціни від виробника. Власне виробництво, наявність пункту самовивозу в м Дніпропетровськ, дозволяє вам істотно заощадити на покупці.
 • Професійні консультації та допомогу у виборі товару. Наші менеджери з радістю підкажуть всі деталі співпраці, допоможуть підібрати необхідні комплектуючі елементи для профнастилу, фасадів або зборів.
 • Доставка по Україні національними службами або власним транспортом.
 • Гарантія якості. Всі комплектуючі (саморізи для покрівлі, шпильки, кронштейни) поставляються з документами, що підтверджують якість товару.

ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК

заповніть ваші контактні
дані, ми вам передзвонимо

Це поле обов’язкове для заповнення

Некоректний введення

Це поле обов’язкове для заповнення

Некоректний введення

дані не передаються 3-м особам

Введіть свої контактні дані

Ми Вам передзвонимо

Це поле обов’язкове для заповнення

Некоректний введення

Це поле обов’язкове для заповнення

Некоректний введення

дані не передаються 3-м особам