Пн-Пт 09:00-18:00, Сб-Нд - Вихідні
тел/факс (057)752-50-50
office@basiss.com.ua
UA | RU
Безкоштовно по Україні -

Бесплатно по Украине - 0 800 309 799
Ltdbpn@gmail.com

Пн-Пт 09:00-18:00, Сб-Вс - Выходные

© 2022 Basis
UA | RU
Компанія «НОВА СТАЛЬ» - офіційний дистриб'ютор оцинкованої сталі та сталі з полімерним покриттям у рулонах від провідних світових виробників.
З 2005 року компанія є одним із найбільших офіційних імпортерів рулонної сталі на внутрішньому ринку України.
Компанія укладає довгострокові зовнішньоекономічні контракти з провідними виробниками тонколистової оцинкованої сталі та сталі з полімерним покриттям, які зарекомендували себе сумлінними партнерами та постачальниками матеріалу високої якості.
Доставка по всій Україні
Гарантія якості
Експорт сталі до інших країн
Компанія «Нова Сталь», відома як великий офіційний імпортер рулонної тонколистової оцинкованої сталі, а в останні роки також здобула популярність як виробник з власної сталі, що імпортується, таких будівельних матеріалів як металочерепиця, профнастил і додаткові матеріали, запрошує до співпраці будівельні, виробничі та торгові підприємства. а також дилерів та представників у всіх регіонах України.

Переваги співпраці:
  • дилерські ціни на всі види продукції;
  • безкоштовні консультації та рекомендації досвідчених фахівців щодо вибору марки сталі;
  • порізка листів потрібної довжини та доставка до будь-якого міста України;
  • надання технічних характеристик та сертифікатів якості та походження матеріалу;
  • гарантія якості при дотриманні правил транспортування, зберігання та монтажу;
  • гнучкі системи знижок та персональний менеджерський супровід кожного клієнта.
Сфера діяльності
Сертифікована
продукція
Індивідуальні
ціни
Кваліфіковані
консультації
Своєчасна
доставка
Для ознайомлення з цінами завантажте
наш повний та актуальний прайс-лист
Весь асортимент продукції
в одному каталозі
Залишіть заявку та наші співробітники
зв'яжуться з вами найближчим часом
Завантажити прайс
Електронний каталог
Рулонна сталь є металевим листом, покритим цинковим шаром з обох боків і згорнутим в рулон для зручності транспортування. Оцинкований металопрокат широко використовують у будівництві, т.я. даний матеріал є довговічним та легким в обробці. Для того, щоб захистити матеріали від ультрафіолетових променів та корозії, застосовують полімерне покриття або наносять захисну плівку.
Наша продукція та послуги
Продовжньо/поперечне різання металу
Нанесення захисної плівки на метал
Бездоганна багаторічна репутація ТОВ «НОВА СТАЛЬ» на ринку металотрейдингу є незаперечною перевагою для співпраці з корпоративними замовниками та виконання об'єктних постачань продукції. Корпоративні продажі мережним замовникам, представникам аграрного сектору, постачання продукції для будівництва логістичних та виробничих комплексів потребує професійного підходу та наявності достатньої кількості різноманітних ресурсів для забезпечення якісного постачання продукції з дотриманням усіх норм, вимог та термінів.

Компанія «НОВА СТАЛЬ» гарантує наявність усіх необхідних ресурсів для максимально ефективної організації співпраці з корпоративними клієнтами у сегменті B2B. Виробничі потужності, безперебійні постачання сировини та постійна наявність достатньої кількості сировини на складах компанії в Україні дозволяє нам гарантувати мінімальні терміни виконання замовлень та високу якість продукції, підкріплену гарантійними зобов'язаннями.
Корпоративним замовникам
ПЕРЕВАГИ на кожному етапі СПІВПРАЦІ
Компанія "НОВА СТАЛЬ" - це високоспеціалізований офіційний дистриб'ютор оцинкованої сталі та сталі з полімерним покриттям в рулонах. Ми працюємо з провідними світовими виробниками, що гарантує надійність і високу якість нашої продукції.

Наша компанія пропонує широкий асортимент оцинкованої сталі та сталі з полімерним покриттям в рулонах, які використовуються в різних галузях промисловості. Ми забезпечуємо постачання матеріалів для будівництва, автомобільної промисловості, меблевого виробництва та багатьох інших галузей, де вимоги до якості й надійності є критичними.

Наша команда професіоналів завжди готова надати професійну консультацію та допомогу в підборі оптимального матеріалу для вашого проекту. Ми розуміємо важливість своєчасної доставки та забезпечуємо оперативне виконання замовлень.

Одним з наших конкурентних переваг є співробітництво з провідними виробниками, що дозволяє нам гарантувати якість нашої продукції та пропонувати конкурентні ціни на ринку. Ми прагнемо досягти довгострокових партнерських відносин з нашими клієнтами, забезпечуючи їх потреби у якісних стальних матеріалах.

Обирайте компанію "НОВА СТАЛЬ" для надійного постачання оцинкованої сталі та сталі з полімерним покриттям в рулонах. Ми працюємо на кращі результати вашого бізнесу та гарантуємо задоволення від співп
Компанія «Нова Сталь» активно співпрацює з українськими компаніями-виробниками оцинкованої тонколистової сталі та підтримує з ними взаємовигідну співпрацю, підтримуючи цим національного виробника.
Наші послуги
Про компанію
Головна
Навігація
Підписка на розсилку
Пн-Пт 09:00-18:00, Сб-Нд - Вихідні
м. Харків
вул. Киргизька 19
корп. 1, пов. 5, офіс 515
тел/факс 0 800 309 799
Контакти
© Basiss. Все права защищены.